THE BEST TABLE IN TOWN

Fine Dining experience

FINE DINING EXPERIENCE

Pellentesque vitae viverra risus, sagittis. Venenatis ridiculus scelerisque nisi in urna nulla. Sit tempor a et nisl, ac felis.

Explore the menu

aircraft grade aluminuM Wheels

The alloy is made from a careful mixture of copper, magnesium, and zinc to give it extra strength. It has a beautiful surface and has the best machinability. Its high corrosion resistance and good weight and strength to cost ratio make it an ideal material for wheels construction. CNC machined.

Buy Avada today

Rubber Plus Compound Tyres

The superior technology of the
new rubber solid tyres. During development, emphasis was placed on
the combination of high mileage performance and excellent cut resistance with very low rolling resistance. Perfect ride together with CNC wheels.

LEARN MORE ABOUT US

Hardened chromated spoke

The spoke of the wheel is made of hardened chromed wires. Surface is machine ground. Precise hand assembly guarantees a long service life and perfect appearance of the wheel. Spoke can be supplied in chromate or black.

EXPLORE THE MENU
ENJOY YOUR MEAL AT HOME

TAKEOUT NOW AVAILABLE

Non arcu mauris tortor ultrices mollis tellus euismod fermentum.at.

VIEW TAKEOUT MENU

Char Siu & Sushis

$48

Pretium accumsan porttitor viverra leo gravida mollis imperdiet. Fringilla nibh pharetra sociis leo amet, libero, dapibus cursus. Augue cras.

View in the menu
AHI SALMON NIGIRI – $48

HAC TELLUS, FELIS RISUS AT mattis mattis. Eget euismod semper eget tortor, donec amet, blandit. Tristique facilisi faucibus elementum feugiat in nam in feugiat. Ipsum odio etiam duis facilisis amet vulputate.

Pull up a chair. Take a taste. Come join us.

Tristique tempus condimentum diam donec. Condimentum ullamcorper sit elementum hendrerit mi nulla in consequat, ut. Metus, nullam scelerisque netus viverra dui pretium pulvinar. Commodo morbi amet.

What critics are saying about us

MARY MAXEY

THE GUARDIAN

Non arcu mauris tortor ultrices mollis tellus euismod fermentum. Habitant amet tincidunt id sapien accumsan sed.

READ FULL ARTICLE
PATRICK MONROE

GLOBE AND MAIL

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Nulla porttitor accumsan tincidunt.

READ FULL ARTICLE
FINE DINING EXPERIENCE

THE BEST TABLE IN TOWN

Pellentesque vitae viverra risus, sagittis. Venenatis ridiculus scelerisque nisi in urna nulla.

Explore the menu

Latest news & promotions

0
Your Content Goes Here

Idealizace

Počáteční fází je vytvoření obecné představy o tom, jaký by váš produkt měl být. Zde je vždy užitečné provést brainstorming některých konceptů produktu podle potřeb vašich zákazníků, testování konceptů a průzkum trhu. Je nutné si stanovit  cílový trh, již existující produkty, funkčnost, analýzu SWOT a definovat v čem se váš produkt bude lišit od ostatních, určit si silné a slabé stránky produktu. Klient v této prvotní fázi sdělí své představy a designer své možnosti.

Skicování

Designer podle svých zvyklostí zachycuje myšlenky prvotních návrhů skicami, 2D layouty nebo i základními 3d modely pro představu klienta. Tato fáze je velmi důležitá pro další vývoj produktu. Je nutné také ověřit funkčnost, rozměrovou kompatibilitu a ergonomii. Skicování a konstrukční návrhy od ruky jsou nedílnou součástí vývoje jakéhokoliv výrobku a nelze ji časově uspěchat. V této fázi vstupuje na scénu i 2D CAD. Tato vývojová fáze následně šetří modelovací čas na vytvoření 3D modelu.

Fyzické modely

Nedílným pomocníkem při fázi vývoje nového produktu je fyzické modelování. Při výrobě tvarově složitých výrobků je nutné vytvořit model. Modely lze vytvářet pomocí modelářských technik a to buď jako hliněné modely nebo pěnové modely. Modely se vytvářejí z velké části ručně designerem. Pro vytvoření takového modelu je vyžadována značná zkušenost a zručnost. Při vývoji některých produktů lze využít i technika 3d tisku. Vytvořený model teprve ukáže, zda skutečně prvotní návrhy a skicy mají ty správné proporce a parametry. Teprve v této fázi má zákazník k dispozici zhmotněnou myšlenku a může vyhodnotit, zda se vývoj ubírá správným směrem. Díky fyzickým modelům lze často s úspěchem provést analýzy proveditelnosti, průzkum trhu i časový harmonogram dalšího vývoje.

3D modelování

Kvalitní modelování skutečného produktu v CAD je klíčovým předpokladem k úspěšnému výrobku. 3D modely jsou dnes již průmyslový standard. Parametrické modelování je proces se schopností změnit tvar geometrie modelu pomocí změny hodnoty daného parametru, který je nejčastěji reprezentován kótou. Historie vzniku modelu vám umožní kdykoliv snadno editovat parametry vysunutí, tažení, rotace, šablonování apod., pomocí kterých byl model vytvořen. Při parametrickém modelování se tvoří 3D model po jednotlivých částech, které na sebe funkčně navazují. Ze 2D skic s (vazbami a kótami), následně vytváříte jednotlivé 3D prvky, které jsou závislé na již vymodelovaných objektech. I složitý návrh lze potom ovládat i několika parametry.

Rendering

3D rendering je proces vytváření fotorealistického 2D obrazu z 3D modelů. 3D rendering je posledním krokem v procesu 3D vizualizace, který zahrnuje vytvoření modelů objektů, jejich otexturování a přidání osvětlení do scény. Software pro 3D vykreslování převezme všechna data spojená s 3D modelem a vykreslí je do 2D obrazu. Díky novým možnostem texturování a osvětlení může být tento 2D obraz k nerozeznání od skutečné fotografie, nebo může vypadat záměrně stylizovaně - to záleží na autorovi a cíli vizualizace. 3D rendering je ve skutečnosti závěrečnou fází procesu 3D vizualizace.

Konstrukce a tvorba dokumentace

Výrobní výkresy jsou i v dnešní době stále v mnoha odvětvích strojírenství nepostradatelnou dílenskou dokumentací. Konstrukční kancelář Imakdynamic tvoří výkresy přehledné a konzistentní. Zajistíme, že výkresy budou splňovat příslušné normy a budou reprezentovat vaší firmu navenek. Řezy, detaily, pozice, kusovníky, ... CAD z 3D modelu automaticky vytváří pohledy s kterými dále můžeme pracovat. Ze základního pohledu lze vytvořit promítnutý pohled, součást v řezu, detail součásti a další. Nedílnou součástí jsou pozice a potřebné kusovníky pro předání informací pro výrobu. Výkresy jsou okótovány v souladu s uvažovanou technologií výroby. Kompletní výkresovou dokumentaci je možné exportovat ve formátech DWG nebo DXF, ale také do dokumentu PDF.

Validace a testování

Jakmile je návrh schválen, nastává čas na validaci a testování nového produktu pro ujištění,  že vše bude fungovat podle předpokladů. I když navržený model vypadá skvěle, musí se zvážit možné problémy, které mohou nastat během realizace. Je nutné otestovat výrobek pomocí simulačních software s pomocí týmu nebo beta testerů. Konstruktéři v týmu vyhodnotí model v kontextu výsledků simulací a ověří správnost návrhu a proveditelnost výroby.

Prototyp

Cílem prototypu je zajistit, aby návrh fungoval v rukou uživatele. Hodnocení prototypu je jedním z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak získat zpětnou vazbu, než utratíte spoustu peněz za stavbu něčeho, co nemusí splňovat potřeby uživatelů. Pak byste museli vynaložit ještě více prostředků na úpravu. Vytvoření prototypu umožňuje zdokonalit koncepci produktu předtím, než je postaven a uveden na trh - šetří čas a peníze. Vytváření prototypů pomáhá návrhářům v každém kroku procesu návrhu, a to třemi konkrétními způsoby. Ověření prvních konceptů, usnadnění komunikace, zpřesnění funkcí a toků informací.

Výroba

Jakmile je výrobek plně otestován, je možné přejít k sériové výrobě. Ve skutečnosti může být výrobek po celou dobu své životnosti vylepšován a upravován, samozřejmě v závislosti na tom, o co se jedná. Jakmile je však vhodný pro daný účel, tj. plně funkční a v souladu s návrhem, je připraven jít na výrobní linku a vyrábět se ve větším množství. Je důležité si uvědomit, že hromadná výroba složitých nebo technických výrobků vyžaduje odborné znalosti a strojní vybavení, aby byla zajištěna správná úroveň kvality. Proto je spolupráce s inženýry jediným způsobem, jak zajistit, aby si váš výrobek při výrobě velkého množství zachoval potřebné vlastnosti.